Svarīga informācija par 29. jūnija spēli

Dalību UEFA Eiropas līgā futbola klubs “Jelgava” uzsāks ar spēli Budapeštā pret “Ferencvarosi TC” – klubu ar ļoti ilgu vēsturi. Pirmā spēle ceturtdien, 29.jūnijā plkst. 18.45 (pēc Latvijas laika 19.45) “Groupama Arena” (Budapeštā), bet atbildes spēle 6.jūlijā Zemgales olimpiskajā centrā (Jelgavā).

Komanda kopā ar aktīvākajiem un uzticamākajiem atbalstītājiem uz Budapeštu no Rīgas dosies ar īpašu līgumreisu trešdien, 28.jūnijā (izlidošanas laiks plkst. 13.05), bet atgriezīsies piektdien, 30.jūnijā (plkst. 20.55). Vairs šai “fanu tūrei” pieteikties nevar, jo visas ceļazīmes jau pārdotas (sadarbībā ar sporta ceļojumu aģentūru “Travel Art”).

Tiem, kas plāno apmeklēt spēli klātienē un dodas uz Budapeštu ar saviem spēkiem, lūgums atsūtīt uz ainars@fkjelgava.lv vai vuguls@fkjelgava.lv savu vārdu, uzvārdu un dzimšanas dienas datus, jo biļetes uz viesu sektoru drošības apstākļu dēļ stadiona kasēs iegādāties nevarēs, t.i., tas jādara, piesakoties FK “Jelgava” (vienas biļetes cena 2500 Ungārijas forinti, kas ir aptuveni 8 eiro). Ja Jūs nebūsiet iekļauti Eiropas futbola huligānu datu bāzē, ar iekļūšanu stadionā nebūs problēmu – iegādātās biļetes tiks izsniegtas pie ieejas E sektorā (būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un jāļauj sevi noskanēt ar īpašu “sejas atpazīšanas sistēmu”). Pieejamo biļešu skaits vēl ir pietiekošs, bet neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi – FK “Jelgava” atbalstītājiem paredzētajā sektorā ir tikai 110 vietas!