Sākusies masu mediju akreditācija

Paziņojam, ka ir uzsākta masu mediju akreditācija spēlei FK “Jelgava” vs FK “Breidablik”, kas notiks Zemgales olimpiskajā centrā ceturtdien, 7.jūlijā (spēles sākums pkst. 18.30).

Tā būs UEFA Eiropas līgas 1.kvalifikācijas kārtas atbildes spēle. Pirmajā spēlē Islandē FK “Jelgava” savus pretiniekus pieveica ar 3:2 un pašlaik ir liela iespējamība kvalificēties 2.kārtai, kur pretiniekos būs vai nu Bratislavas “Slovan” vai Tiranas “Partizan” (spēle Albānijā beidzās ar 0:0, atbildes spēle Slovākijā notiks 7.jūlijā un sāksies plkst. 20.00 pēc Latvijas laika).

Masu mediju pārstāvjiem, kas vēlas klātienē piedalīties spēles “Jelgava” – “Breidablik” iemūžināšanā, lūdzam sūtīt savus pieteikumus uz ainars@fkjelgava.lv (vai zvanīt 29234040), norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto masu mediju, žurnalizēšanas veidu, t.i., “rakstošais”, “fotografējošais” vai “filmējošais”. Ja esat rakstošais, lūdzu norādiet, vai tribīnēs ir nepieciešama vieta ar galdiņu un elektrības pieslēgumu (saskaņā ar UEFA Infrastucture regulations tādi būs tikai 10 gab.!). Saņemot no mums atbildi “OK”, droši dodaties uz Zemgales olimpiskā centra informācijas biroju (galdiņu pie ieejas tribīnēs), kur no 17.30 līdz 18.15 Jums izsniegs akreditācijas karti.