Sezonas pirmais neizšķirts

Virslīgas 8. kārtas mačā starp “Valmiera Glass”/ViA un “Jelgava” komandām vārti netika gūti, pirmo sauso spēli jelgavnieku rindās aizvadot Germanam Māliņam.

FK “Valmiera Glass”/ViA – FK “Jelgava” 0:0
Brīdinājumi: Helovani, Grjaznovs, Soloveičiks, Silva, Punculs – Ivanovs, Šarifi, Fernandess
Jelgava:Māliņš – Osipovs, Rode, Rašo ??, Fernandess ?? – Lukava ?? (Panteli ?? 81′), Indrāns, Biļjans ??, Šarifi ?? – A. Emsis (Lazdiņš 89′), Ivanovs (Hvoiņickis 90+5′)

Marians Pahars: “Domāju, ka rezultāts ir likumsakarīgs. Jā, varbūt mēs bijām mazliet tuvāk vārtu gūšanai. Tomēr viņiem arī bija liela iespēja, kad [Ēriks] Punculs izgāja viens pret viens. Karsti bija šodien – daudz emociju malā un arī pašā laukumā. Daudz kartīšu, traumas… Cīņas bija daudz. Šādos laukumos citādāk nevar būt, jo diemžēl tie nav labākā kvalitātē.

Protams, ka esam neapmierināti ar to, ka izdevās izcīnīt tikai punktu. Gribējām kaut ko vairāk. Tomēr jāatzīst, ka tagad “Valmiera” ir pavisam cita komanda. “Riga”, “Liepāja” to jau izjuta. Varu pateikt, ka nevienam šeit Valmierā nebūs viegli. Tamazs [Pertija] ir izdarījis labu darbu. Viņa puiši cīnās ar lielu vēlmi. Viņi spēlē futbolu.”

Jau sestdien jelgavnieki aizvadīs Virslīgas pirmā apļa noslēdzošo spēli. Kluba sporta bāzes stadionā plkst. 16:00 aļņi uzņems sensacionālo BFC “Daugavpils” komandu.