Skaista uzvara “Daugavas” stadionā

SynotTip futbola Virslīgas 27. kārtas spēle futbola kluba “Jelgava” meistarkomanda ar 2:1 pieveica “Metta”/LU un gandrīz nodrošināja 6. vietu čempionātā.

“Daugavas” stadionā “Metta/LU” uzņēma “Jelgavu”. Cīņa, kas varēja izšķirt 6. un 7. vietas likteni jeb pārspēļu dalībnieci, sākās nervozi, bet pirmo sitienu 12. minūtē izdarīja Andrejs Kiriļins, pēc stūra sitiena ar galvu raidot bumbu garām vārtiem. Tomēr drīz vien jelgavnieki vārtus guva tik un tā – 17. minūtē pirmos vārtus kopš pievienošanās “Jelgavai” guva Jaels Eisdens, kurš sita precīzi ar galvu un atklāja spēles rezultātu (1:0). 34. minūtē Van Deivs Harmons pieslēdzās “Mettas/LU” uzbrukumam un no asa leņķa izdarīja asu sitienu, taču garām vārtiem. Pirmā puslaika beigās jelgavniekiem bija divas labas iespējas, kas palika neizmantotas.

Otrā puslaika sākumā pēc Harmona sitiena bumbu pārliecinoši tvēra jelgavnieku vārtsargs Kurakins. Vēl pēc brīža “Mettai/LU” bija bīstams moments pēc stūra sitiena un pamazām teritoriālais pārsvars pārgāja mājinieku pusē. 69. minūtē pēc Lazdiņa pārkāpuma soda laukuma tuvumā “Mettai/LU” bija laba standartsituācija, ko rīdzinieki arī izmantoja – Tamirlans Džamulidinovs ar tiešo brīvsitienu izlīdzināja rezultātu – 1:1. 82. spēles minūtē viesiem izdevās otro reizi pārņemt vadību – pēc Lukavas centrējuma bumba nonāca pie Ulimbaševa, kurš ar galvu sita to vārtos, panākot 2:1 “Jelgavas” labā. Ar šādu rezultātu mačs arī beidzās.

Metta/LU – Jelgava 1:2 (0:1)
Vārti: Džamalutdinovs 71′ – Eisdens 17′, Ulimbaševs 82′
Brīdinājumi: Šibass 41′, Kovaļonoks 84′, Ivanovs 90’+2′ – Lazdiņš 69′, Kiriļins 82
Metta/LU: Ošs, Šibass (Ivanovs 64′), Abass, Ševeļovs, Fjodorovs, Ozoliņš (Varslavāns 86′), Liepa, Seriba, Uldriķis, Džamalutdinovs, Harmons (Kovaļonoks 82′).
Jelgava: Kurakins, Lukava, Grigarāvičs (Ulimbaševs 73′), Kiriļins, Lazdiņš, Širjajevs, Šarifi, Minkevičs, Hvoiņickis (Nakano 90’+3′), Kozlovs (Kurtišs 76′), Eisdens.
Galvenais tiesnesis: Edgars Maļcevs

Avots: Sportacentrs.com