Smaga uzvara Tukumā

FK “Jelgava” 2020. gada “Optibet” Virslīgas sezonu iesāka ar uzvaru pār jaunpienācēju FK “Tukums 2000″/TSS. Vārtus jelgavnieku labā guva ukraiņu leģionāri Jurijs Golubka un Jurijs Zaharkivs.

FK “Tukums 2000″/TSS – FK “Jelgava” 1:2 (1:0)
Vārti: Hvoiņickis 28′ (s.v.) – Golubka 83′, Zaharkivs 87′
Brīdinājumi: Mickevičs 41′, Aizgrāvis 53′, Lūks 81′, Kučinskis 84′ – Kazačoks 69′
Jelgava: Kurakins – Šlampe (Minkevičs 66′), Balodis, Semenivs 🇺🇦 – Hvoiņickis (Siņeļņikovs 73′), Indrāns (Kozlovs 46′), Kazačoks, Radčenko 🇺🇦 – Ivanovs (Golubka 🇺🇦 66′), Zaharkivs 🇺🇦 (Kiričuks 🇺🇦 90+2′), Kurtišs

Oļegs Kubarevs: “Esmu ļoti priecīgs, ka uzvarējām. Uzvara iznāca dramatiska un ar lielu cīņu. Spēles laikā nonācām zaudētājos, bet beigās atspēlējāmies. Ja būtu skatītāji tribīnēs, viņiem beigas patiktu, jo šādu emociju dēļ cilvēki arī nāk uz stadionu. Pretinieks aizvadīja pirmo spēli Virslīgā, centās, un liktenis viņus atalgoja ar pirmajiem vārtiem, kurus paši iesitām sev. Beigās jau Tukumam spēka pietrūka. Priecājos, ka mums spēka bija vairāk un arī maiņas pastiprināja un izšķīra spēli. Apsveicu mūsu komandu ar labu čempionāta sākumu un visus pārējos ar turnīra sākumu!”

Nākamo spēli aļņi aizvadīs savā laukumā, 20. jūnijā plkst. 18:00 uzņemot BFC “Daugavpils”. Atgādinām, ka skatītājiem pašlaik ir liegta iespēja apmeklēt Virslīgas spēles klātienē.