Solīds sniegums pret vicelīderiem

Virslīgas čempionāta 23. kārtas mačā FK “Jelgava” piedzīvoja minimālu zaudējumu pret 2. vietā esošo RFS. Vienīgos vārtus jelgavnieki ielaida pēc standartsituācijas 18. minūtē.

RFS – FK “Jelgava” 1:0 (1:0)
Vārti: Šaričs 18′
Noraidījums: Bogdaškins
Brīdinājumi: Šimkovičs, Sorokins – Korzāns, Šlampe
Jelgava: Grigorjevs – Šteinburgs, Minkevičs, Džons, Šlampe – Grīnbergs (Saveļjevs 77′), Grjaznovs (Cēsnieks 86′), Krušatins, Hvoiņickis (Pivarovičs 77′) – Bogdaškins – Kurtišs (Korzāns 22′)

Dāvis Caune: “Apsveicu pretiniekus ar pelnītu uzvaru un pateicos mūsu čaļiem par to, ka izpilda mača plānu – gan šodien, gan pagājušajā mačā. Iniciatīva piederēja RFS, taču arī mums bija iespējas, kuras neizmantojām. Līdz ar to rezultāts ir likumsakarīgs. Laikam mēs, treneri, izvēlējāmies nepareizo plānu standartsituācijām, jo ielaidām pēc stūra sitiena. Pēc kausa spēles bija divas brīvdienas, tāpēc neveicām nekādu padziļināto video analīzi – pirmsspēles treniņā mēģinājām noņemt spriedzi un ļāvām vienkārši spēlēt futbolu. Grūti pateikt, vai sanāca – spēlējām normāli, taču zaudējām.”

Nākamo spēli aļņi aizvadīs savā laukumā. Novembra pirmajā dienā “Jelgava” uzņems nesenos pretiniekus Latvijas kausā “Ventspili”.