“Spartakam” sasitam piecus

“Optibet” futbola Virslīgas 32. kārtas mačā “Jelgava” ar 5:2 sakāva Eirokausu ceļazīmes tīkotājus Jūrmalas “Spartaku”. Visus vārtus jelgavnieku labā guva leģionāri, ar diviem precīziem sitieniem atzīmējoties ukrainim Maksimam Marusičam.

FK “Jelgava” – FK “Spartaks” Jūrmala 5:2 (2:0)
Vārti: Mikicejs 15′, Votinovs 27′, Cincadze 46′, Marusičs 84′ 90+1′ – Tarasovs 53′, Belakovičs 77′
Brīdinājumi: Hvoiņickis, Minkevičs, Litvinskis – Abdulahi, Freimanis, Bērenfelds, Enins
Jelgava: Kurakins – Hvoiņickis, Minkevičs, Fernandess ??, Mikicejs ??, Litvinskis – Kozlovs, Biļjans ??, Cincadze ?? (Indrāns 89′) – Ivanovs (Rečickis 73′), Votinovs ?? (Marusičs ?? 46′)

Oļegs Kubarevs: “Analizējot tabulu, redzams, ka “Spartaks” ir komanda, kas pretendē uz Eirokausiem, taču tai pašā laikā ir ielaidusi visvairāk vārtu. Šīs komandas rezultāti ir svārstīgi – pēc uzvaras 4:2 seko zaudējums ar 1:6. Uzvaras mijas ar zaudējumiem, komanda ir tikpat emocionāla kā tās treneris. Mēs šodien uzsvaru uzlikām uz ātriem pretuzbrukumiem, jo sapratām, ka pretiniekam pozicionālie uzbrukumi nav stiprā puse. Mūsu plāns nostrādāja. Neteikšu, ka šis plāns bija ģeniāls, taču tā nu sanāca – mums viss gāja iekšā, kamēr ielaidām pēc standartiem, lai gan pirmajā gadījumā tiesneši kaut ko sajauca, veicot svilpi, kad piespēle jau bija izdarīta, un mūsu futbolisti apstājās. Mēs pendeli nedabūjam, pretinieks dabū, taču sūdzēties te nav par ko.”

Nākamo spēli Virslīgas čempionātā jelgavnieki aizvadīs 23. oktobrī, savā laukumā uzņemot “Riga” FC. Izlašu pārtraukumā “Jelgava” dosies uz Maskavu, kur 13. oktobrī pārbaudes mačā sacentīsies ar Krievijas Premjerlīgas komandu Tulas “Arsenal”.