Spēle, ko vajadzētu aizmirst

Pirmā apļa noslēdzošajā spēlē pret FK “Liepāja” jelgavnieki savā laukumā ielaida piecus vārtus.

FK “Jelgava” – FK “Liepāja” 1:5 (0:3)
Vārti: Ivanovs 77′ – Dodo 5′ 19′, Fraidejs 32′ 50′, Fortišs 82′
Brīdinājumi: Minkevičs, Semjonovs – Jurkovskis
Jelgava: Kurakins – Semjonovs 🇺🇦, Minkevičs, Šlampe – Hvoiņickis, Golubka 🇺🇦 (Grinbergs 86′), Kozlovs (Indrāns 71′), Krušatins – Kazačoks – Ivanovs, Zaharkivs 🇺🇦 (Korzāns 71′)

Oļegs Kubarevs: “Šodienas spēle līdzinājās iepriekšējai, kad pretinieks bija daudz svaigāks un motivētāks, parādot augstāku meistarību. No spēles gan radījām ne mazāk vārtu gūšanas momentu par Liepāju, taču atkārtošos – mums laukumā ir vieni un tie paši spēlētāji, kuri jau ir noguruši. Es redzu, cik viņiem ir smagi. Ar nogurumu ir saistīts lielais kļūdu un brāķa daudzums, kas ietekmē arī pārliecību. Spēlētāji līdz ar to vairs neievēro norunāto – laukumā valdīja anarhija. Pēc viena vai diviem ielaistajiem vārtiem pārstājam spēlēt. Grūti to mainīt, ja uz soliņa īsti nav alternatīvu. Laižot laukumā skolēnus, vienīgais pozitīvais moments ir tāds, ka viņi gūst spēļu praksi. Skaidrs, ka transfēru logā meklēsim kādus risinājumus. Viens jauns spēlētājs [beļģu uzbrucējs Jentls de Bātss] mums jau ir, taču šodienas spēlei nepaspējām viņu pieteikt.”

Iespēja reabilitēties savu skatītāju priekšā aļņiem būs jau šo svētdien. Plkst. 16:00 FK “Jelgava” Zemgales Olimpiskajā centrā uzņems FK “Tukums 2000″/TSS.