Spiediens nenes rezultātu

Pirmajā spēlē jaunā galvenā trenera Oļega Kubareva vadībā futbola kluba “Jelgava” meistarkomanda piedzīvoja minimālu zaudējumu pret “Valmiera Glass”/ViA. Pirmo spēli šosezon aizvadīja vārtsargs Vladislavs Kurakins.

FK “Jelgava” – FK “Valmiera Glass”/ViA 0:1 (0:1)
Vārti: Soloveičiks 39′
Brīdinājumi: Indrāns, Fernandess – Miķelsons, Apiņš, Punculs, Soloveičiks, Kramēns
Jelgava: Kurakins – Osipovs, Fernandess 🇳🇱, Rode, Litvinskis – Hvoiņickis, Indrāns, Eisdens 🇳🇱 (Čamkins 58′), Biļjans 🇭🇷 (Lazdiņš 73′), Bidzinašvili 🇬🇪 (Salmiņš 80′) – A. Emsis

Sergejs Golubevs: “Ar pirmo puslaiku neesam apmierināti. Tam ir savi iemesli – domāju, puiši nervozēja, jo gribēja sevi parādīt jaunajam trenerim lielajā stadionā. Bija laba atmosfēra, taču arī nervozitāte. Spēlējām ļoti dziļi, mums bija izteikts aizsardzības futbols, taču pašā mača sākumā mums bija moments – būtu iesituši, būtu pavisam cita spēle. Diemžēl paši ielaidām – bija fantastisks sitiens Soloveičikam. Par otro puslaiku visiem paldies – par cīņassparu, par pašatdevi, par momentiem. Sen neredzēju tādu spēli mūsu komandas izpildījumā – mums bija momenti, uzbrukumu un ir jautājums, vai tur nebija 11 metru soda sitiens. Taču momenti bija, trāpījām pa pārliktni. Pēdējās 5-10 minūtēs uzbrukām masveidīgi un līdz pēdējai sekundei spēlējām ar cerību gūt vismaz vienus vārtus. Otrajā puslaikā dominējām par 100%.”

Nākamais mačs jelgavniekiem būs Daugavpilī. 21. jūnija plkst. 18:00 aļņus uzņems BFC “Daugavpils”.