Sporta bāze virves vilcējiem

Pagājušās nedēļas nogalē virves vilcēju klubs [VVK] “Ozoli” pārcēlās no Ozolnieku novada uz futbola kluba “Jelgava” sporta bāzi Kārklu ielā 6, kur virves vilcējus sagaidīja FK “Jelgava” prezidents Māris Peilāns.

Sporta bāzē VVK “Ozoli” gan neizmantos futbola stadionu, bet klubam būs savs stūrītis, kas tik aprīkots atbilstoši `virves vilcēju vajadzībām un prasībām.

“Treniņbāze mums būs ļoti labs palīgs komandas gatavošanai āra apstākļos, jo komandas kodolā ir ap Jelgavu un Jelgavā dzīvojošie cilvēki. Tas mums sanāk ģeogrāfiski izdevīgi. Tāpat tiek būvēts jauns trenažieris kvalitatīvākai komandas sagatavošanai. Tas ir jauns komplekss, kurš varētu nākotnē kļūt par vienu no Latvijas izlases treniņu bāzēm. Paldies FK “Jelgava”, mūsu sponsoram SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate”” un visiem iesaistītajiem,” pauda VVK “Ozoli” vadītājs Mārtiņš Zitāns.

“VVK “Ozoli” ienākšana futbola kluba bāzē iezīmē jaunu posmu, apliecinot, ka FK “Jelgava” savā bāzē, kura noder treniņiem gan Latvijas izlasei, gan dažādu Baltijas valstu futbola komandu mačiem, ap sevi var pulcēt arī citus sporta veidus, kuros jelgavnieki gūst ievērojamus panākumus,” sacīja Māris Peilāns.

Ozolnieku novada virves vilkšanas klubs “Ozoli” oficiāli reģistrēts 1998. gada 6. jūlijā, taču virvi tas sāka vilkt 1996. gadā.

VVK “Ozoli” ir vairākkārtēji Latvijas čempioni dažādās svaru kategorijās gan ārā, gan telpās, kluba sastāvā ir arī Latvijas čempioni individuāli, kuru rezultāti joprojām ir Latvijas rekordu tabulā. VVK “Ozoli” vairākkārt pārstāvējuši Latvijas izlasi, kur augstākie sasniegumi ir bijuši 4. vieta pasaulē, un divas reizes izcīnītas ceļazīmes uz pasaules spēlēm – 2009. gadā Taivānā, Gaosjunā, kur iegūta 5.vieta, un Kolumbijā, Kali, kur iegūta 6. vieta.