Starta ieskrējiens turpinās

Pēc svētkiem FK “Jelgava” galvenā komanda dodas uz Rīgu, kur plkst. 19:00 “Daugavas” stadionā tiksies ar FK “Metta”.

“Jelgava” otro reizi savā vēsturē sāka Virslīgas čempionātu ar divām uzvarām. Iepriekš tas noticis 2012. gada sezonā, kad Virslīgas ievadā izdevās apspēlēt “Liepājas Metalurgu” un “Gulbeni”, bet trešajā kārtā jelgavnieki piedzīvoja zaudējumu. Tas nozīmē, ka vēl nekad “Jelgava” nav sākusi čempionātu ar trim panākumiem.

Tuvākajā spēlē jelgavnieki gatavojas bez zaudējumiem sastāvā. Galvenais treneris Oļegs Kubarevs atzina, ka spēlētāji pagaidām nav sasnieguši optimālo formu. “Sastāva rotācija būs pastāvīga,” baltkrievu treneris sacīja pēc mača pret “Daugavpili”.

Pretinieks

FK “Metta” Virslīgas sezonas sākumā piedzīvoja divus zaudējumus. Īpaši sāpīga bija neveiksme mājas spēlē pret Jūrmalas “Spartaku”, kur mettieši otrā puslaika ievadā atradās vadībā ar 1:0. Mača likteni izšķīra divi jūrmalnieku līdera Nemaņas Belakoviča izpildīti brīvsitieni.

Starpsezonā Rīgas klubs atjaunoja sastāvu, piesaistot dažus spējīgus ārzemju jauniešus. Par aizsardzības balstu kļuvis brazīlietis Frenklins Točukvu, bet priekšējā līnijā rīdzinieki cer uz Danilu Perasoli un Silvēnu Kajembē. Jābilst, ka ziemā komandu pametis pamatvārtsargs Dāvis Ošs, kura vietu aizņēmis Virslīgas debitants Helmuts Saulītis.

Savstarpējās spēles

Pagājušogad komandas aizvadīja piecas spēles, FK “Jelgava” izcīnot trīs uzvaras, bet FK “Metta” – divas. Interesanti, ka aļņi savas uzvaras izcīnīja uz dabīgā seguma laukumiem, kamēr “Metta” uz mākslīgiem. Sezonas izskaņā Oļega Kubareva padotie ar 3:0 sakāva mettiešus “Daugavas” stadionā.

Astoņās sezonās Virslīgā “Jelgava” un “Metta” aizvadījušas 31 spēli. Jelgavnieki izcīnījuši 14 uzvaras, kamēr “Metta” sešas. Populārākais rezultāts starp šī vakara pretiniecēm – 1:1. Šāds neizšķirts fiksēts deviņas reizes.

Izbraukuma spēle

Ceturto reizi “Metta” un “Jelgava” aizvadīs spēli “Daugavas” stadionā. Pirmo savstarpējo maču valsts lielākajā futbola arēnā uzvarēja “Metta”, pēc kā sekoja divas Zemgales kluba uzvaras.

Jāmin, ka līdzjutējiem atrasties tribīnēs liegts, tomēr arī “Daugavā” var atrast vietiņu aiz žoga, kur notiekošais laukumā būs labi pārredzams. Vēl labāk redzē spēli varēs Sportacentrs.com tiešraidē. Visas sezonas garumā “Kreklukrogs” un “Melno cepurīšu Balerija” piedāvā īpašas akcijas ēdieniem un dzērieniem FK “Jelgava” spēļu translāciju laikā.