Svētdien Jelgava – Ventspils

Svētdien, 29. jūlijā plkst. 18:00 Zemgales Olimpiskajā centrā) sāksies SynotTip futbola Virslīgas 16. kārtas TOP spēle starp FK “Jelgava” un FK “Ventspils”.

Šī būs viena no trim šā gada spēlēm Jelgavā, kas tiks filmēta ar deviņām kamerām un translēta televīzijā (“Best4sport” kanālā), tātad būs arī pirmsspēles, pārtraukuma un pēcspēles TV studija, kā arī dažādas norises gan uz, gan ap futbola laukumu. Vēl TV cilvēki Jelgavā viesosies 24. augustā, kad spēlēsim ar liepājniekiem, kā arī 6. oktobrī, kad “Jelgava” spēlēs ar FK RFS.

Ieejas maksa ierastā, t.i., 2€ (bez maksas bērniem līdz 14 gadu vecumam, pensionāriem, kā arī lojalitātes kartes “Mana Jelgava” īpašniekiem). Paldies par atbalsu visas sezonas (vairāku sezonu!) garumā Jelgavas Domei, “Jelgavas krekliem”, “Venden”, kā arī mūsu ģenerālsponsoram ceļu būvniecības sabiedrībai “Igate”.

Jelgavnieki – nesēdiet mājās, bet VISI UZ ZOC, lai ar skaļiem uzmundrinājumiem, dziesmām, saukļiem palīdzētu mūsējiem cīņā ar kurzemniekiem. Par Jelgavu! Par uzvaru!