Tikai 5.jūlijā varēs saņemt ielūgumu

Tikai vienu dienu, proti, 5.jūlijā no plkst. 11.30 līdz 23.00 katrs lojalitātes kartes “Mana Jelgava” īpašnieks varēs tikt pie ielūguma uz spēli FK “Jelgava” vs “Frerencvaros”.

Katram kartes turētājam pienākas viens ielūgums uz ceturtdien paredzēto UEFA Eiropas līgas 1.kvalifikācijas kārtas spēli, kurā jelgavniekiem jārevanšējas par zaudējumu Budapeštā.

Ielūgumus varēs saņemt, uzrādot savu karti “Mana Jelgava” Jelgavā, Lielajā ielā 19a, “Kreklukroga” bārā.

Tie “Mana Jelgava” īpašnieki, kas 5.jūlijā nesaņemsies saņemt savu bezmaksas ielūgumu, spēles dienā (6.jūlijā) biļeti uz spēli “Jelgava” – “Ferencvaros” (Ungārija) varēs iegādāties ar 50% atlaidi (4€).

Biļetes iepriekšpārdošanā drošības apsvērumu dēļ netiks pārdotas un tās sāks tirgot 6.jūlijā plkst. 16.30 (2 stundas pirms spēles sākuma) Zemgales olimpiskajā centrā (kases atradīsies iekštelpās blakus kafejnīcai). Iesakām ierasties stadionā jau laicīgi, lai lieki nepalielinātu sev un apkārtējiem stresa līmeni un neradītu lieku burzmu. Biļetes cena būs 8€; uzrādot karti “Mana Jelgava” 4€; bērniem no 7 līdz 14 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem : 2€.