Tiks prezentēta karte “Mana Jelgava”

Trešdien, 2016.gada 14.decembrī plkst.13.00 restorānā „La tour de Marie” (Akadēmijas ielā 1, Jelgavā) notiks jelgavnieku lojalitātes kartes „Mana Jelgava” prezentācija

 „Mana Jelgava” ir ne tikai futbola kluba „Jelgava” 2017.gada sezonas abonements, bet arī atsaucīgākos un lojālākos jelgavniekus un Jelgavas atsaucīgākos un lojālākos uzņēmumus vienojoša programma.

FK „Jelgava” radošais direktors Ainārs Tamisārs stāsta: „kopš 2010.gada pamazām un neatlaidīgi esam attīstījuši savu sezonas abonementu programmu, kas ir attīstījusies un pāraugusi viena sporta veida, proti, futbola robežas un ir laiks pāriet nākamajā līmenī – kartes „Mana Jelgava” plašajā piedāvājumā būs visdažādākās sporta, kultūras, izklaides, ēdināšanas un citu pakalpojumu saņemšanas iespējas, kā arī paredzēti kampaņveidīgi pavisam īpaši piedāvājumi un pārsteigumi no daudziem Jelgavas uzņēmumiem”.

Kartes „Mana Jelgava” varēs iegādāties daudzu šajā programmā iesaistījušos partneru tirdzniecības vietās, piemēram, kafejnīcā „Tami-Tami” un alternatīvās mūzikas bārā „Melno cepurīšu balerija”; kartes cena ir 20€, bet papildus informācija būs atrodama mājas lapā www.manajelgava.lv.

FK „Jelgava” un Latvijas nacionālās izlases futbolists Artis Lazdiņš piebilst: „tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads – garantēju, ka „Mana Jelgava” ļoti labi iederēsies jebkura izmēra Ziemassvētku un Jaungada vecīša maisiņā!”.

Masu medijiem lūgums pieteikt dalību „Mana Jelgava” prezentācijā, zvanot uz 29234040 vai rakstot uz ainars@fkjelgava.lv (vēlams līdz 14.12.2016 plkst.12.55)