Treniņnometne Čehijā

Naktī no 9. uz 10. februāri futbola kluba “Jelgava” galvenā komanda devās uz pirmssezonas treniņnometni, kas risināsies Čehijas pilsētiņā Šardice.

Uz nometni Čehijas Dienvidaustrumos aļņi devušies 22 futbolistu sastāvā, ierindā esot virknei pārbaudāmo spēlētāju no Latvijas un tuvākajām ārzemēm. Šardicē komanda trenēsies 11 dienas.

Papildus treniņiem Oļega Kubareva vadītā komanda aizvadīs divas pārbaudes spēles pret vietējām vienībām. 12. februārī “Jelgava” sacentīsies ar 1. līgas klubu SK “Líšeň” (Brno), bet sešas dienas vēlāk jelgavniekus gaida satikšanās ar Latvijas nacionālās izlases uzbrucēja Dāvja Ikaunieka pārstāvēto FC “Fastav Zlin”. Atpakaļceļā no Čehijas “Jelgava” piestās Kauņā, kur nospēlēs iepriekš ieplānoto pārbaudes maču pret Viļņas Žalgiri. Visu gaidāmo spēļu sākuma laiki un norises vietas pieejami mājaslapas sadaļā.

Šardices treniņnometne ir trešā FK “Jelgava” vēsturē, kas risinās ārpus Baltijas robežām. 2011. gada vasarā jelgavnieki pašreizējā Latvijas nacionālās izlases galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā aizvadīja divas pārbaudes spēles Anglijā, bet četrus gadus vēlāk trenējās un spēlēja Kiprā Vitālija Astafjeva vadībā.