Trešais neizšķirts pret “Riga”

“Optibet” futbola Virslīgas 28. kārtas pārceltajā mačā “Jelgava” savā laukumā spēlēja neizšķirti ar čempionāta līderiem “Riga”.

“Jelgava” – “Riga” 0:0
Brīdinājumi: Kozlovs, Fernandess
Jelgava: Māliņš – Osipovs, Minkevičs, Fernandess ??, Mikicejs ??, Hvoiņickis – Cincadze ??, Rečickis, Kozlovs (Biļjans ?? 62′), Marusičs ?? (Votinovs ?? 57′) – Ivanovs (Emsis 74′)

Oļegs Kubarevs: “Pateicos kolēģiem par novēlējumiem. Pilnībā piekritīšu, ka šodien varēja uzvarēt tā komanda, kurai vairāk uzsmaidītu veiksme. Ļoti sarežģīti kaut ko veidot, spēlējot uz tik smaga un nekvalitatīva laukuma. Īpaši, ja abas komandas prot aizsargāties. “Riga” kā līdervienībai ir spēcīga aizsardzība. Uzskatu, ka arī mēs šo spēles rādītāju esam uzlabojuši. Veidot vienmēr ir sarežģītāk nekā jaukt. Mača ievadā bijām pārāki, jo, visticamāk, vairāk gribējām. Tomēr savu lomu nospēlēja rotācija, domas [par kausa finālu], pretinieku spēks. Tāpēc bija grūti noturēt iniciatīvu. Spēles iznākums ir taisnīgs. Kalendārs un izloze nolēma, ka mums ir jāaizvada divas sarežģītas spēles ar divu dienu intervālu. Uzvara Latvijas kausā ir liels stimuls mūsu klubam. Sestdienas spēlē centīsimies izdarīt vairāk, lai varētu sasniegt izvirzīto mērķi.”

Sestdien aļņi aizvadīs sezonas svarīgāko spēli, Latvijas kausa finālā Zemgales Olimpiskajā centrā tiekoties ar RFS. Virslīgas čempionātā nākamais mačs paredzēt 30. oktobrī “Daugavas” stadionā pret “Mettu”.