Uz hokeju

Kamēr liela daļa komandas atrodas Latvijas Nacionālās izlases iesaukumā (gatavojoties spēlēm pret Luksemburgu un Andoru), mājās palikušie aktīvi trenējas un emocionāli uzlādējas sezonas noslēgumam, proti, izšķirošajām spēlēm.

Ceturtdien, 1.septembrī komanda pēc pozitīvu emociju un adrenalīna devas devās uz Rīgu, lai “Arēnā Rīga” noskatītos hokeja spēli Latvija – Austrija. Spēle beidzās ar 8:1 un pozitīvisma deva sanāca “ar kaudzi”.

Izrādās, ka galvenais treneris Sauļus Širmelis klātienē hokeju vēroja pirmo reizi dzīvē un gan par latviešu hokejfanošanas paradumiem un pašu spēli bija ļoti patīkami pārsteigts, savukārt trenera palīgs Jozefs Škrliks savu sievu uz spēli līdzi neņēma, jo viņa esot teikusi, ka arēnā atbalstīšot Slovākijas kaimiņvalsti Austriju. Pasākums bija tiešām saliedējošs un pozitīvi motivējošs, par ko liels paldies FK “Jelgava” ģenerālsponsoram ceļu būvniecības sabiedrībai “Igate”, kas uz šo spēli futbolistu rīcībā nodeva savu “Arēnas Rīga” ložu.

Cerams, ka tieši tāds pats izvērtīsies arī futbola spēles Latvija – Luksemburga apmeklējums (tas paredzēts piektdien, 2.septembrī).