Uz Jūrmalu pēc Latvijas Kausa

Futbola klubs “Jelgava” pašlaik visus fiziskos, garīgos un paranormālos spēkus un spējas gatavo un taupa vienam no šā gada svarīgākajiem notikumiem – Latvijas Kausa finālspēlei, kas sāksies svētdien, 22.maijā plkst.16.00 Slokas stadionā un kur tiksies FK “Spartaks Jūrmala” un FK “Jelgava”.

Skatītāju atbalsts šoreiz ir vitāli nepieciešams, jo FK “Jelgava” mērķis ir Latvijas Kausu izcīnīt trešo gadu pēc kārtas un ceturto reizi kluba pastāvēšanas vēsturē. Kluba radošais direktors Ainārs Tamisārs piebilst: “Latvijas Kausu “Jelgava” līdz šim ir izcīnījusi vienmēr, kad klubs ir iekļuvis finālā, pie kam katrreiz citā pilsētā: 2010.gadā Rīgā, 2014.gadā Jelgavā un 2015.gadā Ventspilī. Jūrmalā tas vēl nekad nav darīts un kāpēc gan lai tieši to 22.maijā nepaveiktu?”

FK “Jelgava” faniem un atbalstītājiem Slokas stadionā ir ierādīts tribīņu A sektors un biļete uz to maksās 5€ (pārējiem skatītājiem 10€) – pērkot biļeti “Biļešu servisā” (vairāk kā 130 kasēs visā Latvijā, t.sk., 3 “Statoilos” Jelgavā vai internetveikalā) ir jānosauc vai jāievada speciāls FK “Jelgava” fanu biļetes kods. Lai pie šā koda tiktu, lūgums izdrukāt šo un kodu atminēt (ja ar 10.reizi tas neizdodas, sūtiet vēstuli uz fkjelgava@gmail.com un mēs Jums palīdzēsim).

FK -Jelgava- dodas cīņā par Latvijas Kausu 2015-16

Mīkla te !

Lai pieteiktos uz vietu (bezmaksas!) kādā no fanu autobusiem, kas no Zemgales olimpiskā centra aties 22.05 plkst.14.30 un pēc spēles nogādās Jūs atpakaļ uz Jelgavu), sūtiet pieteikumu uz ikrivina.fkjelgava@gmail.com (norādot savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pastu). Pieteikties fanu tūrei (vietai autobusā) varēs līdz 20.maija plkst.12.00.

 

Iedvesmai!