Uz Jūrmalu, tik uz jūrmalu

Par vissvarīgāko notikumu Latvijas futbolā trešdien, 18. jūlijā daudzi noteikti minēs jauno Nacionālās izlases logotipa un talismana Vilka prezentāciju, bet Jelgavas futbola ļaudīm tas bija LFF Disciplinārlietu komisijas sēdē lemtais par to, ka tiek atcelta otra dzeltenā kartīte (brīdinājums) Sigitam Olberķim, kā arī tika atcelts noraidījums (sarkanā kartīte) Vjačeslavam Jemeļjaņenko, līdz ar ko svētdienas spēlē pret Jūrmalas “Spartaku”, kas tikko kā izstājās no tālākās dalības UEFA Čempionu līgā (un gatavojas spēlēm UEFA Eiropas līgā) “Jelgavas” aizsardzības līnija būs bez robiem un vislabākajā formā.

Atgādinām, ka vislabākā vieta pašlaik Latvijai uzbrukušā “karstuma viļņa” pārvarēšanai ir pie jūras un vislabākais laiks tam ir svētdien no rīta līdz plkst. 17.00 un no 19.00 līdz pat vēlam vakaram. Svētdien, 22. jūlijā no plkst. 17:00 līdz 19:00 ir ieteicams un pat nepieciešams atrasties Slokas stadionā, jo tieši plkst. 17:00 sāksies SynotTip futbola Virslīgas 15. kārtas spēle starp Jūrmalas “Spartaku” un “Jelgavu”.

Abas komandas turnīra tabulā atrodas pavisam līdzās (“Spartaks” piektajā , bet “Jelgava” sestajā vietā) un tās šķir vairs tikai nieka deviņi punkti. “Jelgavas” mērķis joprojām paliek nemainīgs – vismaz 4. vieta čempionātā, tāpēc vislabāk pakaļdzīšanos “pirmajam pieciniekam” būtu sākt, uzvarot jūrmalniekus. Viegli tas nebūs, bet iespējams ir viss – īpaši, ja tribīnēs būsiet Jūs – Jelgavas futbola draugi un atbalstītāji! Tiekamies Jūrmalā uz spēli un pēc tam pludmalē! Par Jelgavu! Par uzvaru! #aļņigribuzvrēt #aļņivaruzvarēt