Uz Rīgu spēlēt pret “Riga” FC

Beidzot futbola līdzjutēju un draugu miljoni ir sagaidījuši sengaidītā “pasaules futbola mēneša” svinīgu sākumu un līdz 15. jūlijam un vēl ilgi pēc 15. jūlija small talk galvenā (dažreiz vienīgā) tēma būs FUTBOLS.

Šādā noskaņā pēc 18 dienu Izlašu pauzes šodien, 15.jūnijā atsāksies arī SynotTip futbola Virslīgas spēles, kas reizēm scenārija, emociju virmojuma un vārtu guvumu ziņā var pārsniegt arī dažu labu Pasaules Kausa maču. Loģiski, ka futbola spēles kvalitāte un ātrumi nebūs kā Samārā, Kaļiņingradā vai Maskavā, bet savas pilsētas komanda vienmēr un jebkuram ir SAVAS PILSĒTAS KOMANDA!!!

Piektdien, 15.jūlijā plkst. 19.00 “Skonto” stadionā pirmo oficiālo spēli kā FK “Jelgava” galvenais treneris aizvadīs Marians Pahars, kurš joprojām ir pats atpazīstamākais Latvijas futbolists futbola dzimtenē un citās futbola lielvalstīs. Komanda šai spēlei ir labi sagatavojusies un apņēmības gatava saviem līdzjutējiem parādīt un pierādīt to, ka, logotipiski runājot, lielākajam un stiprākajam Latvijas mežos dzīvojošajam savvaļas dzīvniekam nav problēmu uz sava raga uzdurt arī kādu pa Āfrikas tuksnešiem un džungļiem skraidošu un no malumedniekiem mūkošu lielizmēra kaķīti. Skaidrs, ka spēles iznākums būs skaidrs tikai ap plkst. 20.45 (15 minūtes pirms Pasaules Kausa spēles starp Portugāli un Spāniju) un skaidrs, ka nevienai no komandām viegli neies, toties līdzjutējiem futbola un emociju pārbagāts vakars 100% garantēts.

Par Jelgavu uz Rīgu spēlēt ar “Riga”!!!