Valmierieši “Jelgavu” uzņems Staicelē

15. septembrī SynotTip futbola Virslīgas trešā apļa noslēdzošā spēle starp “Valmiera Glass/ViA” un “Jelgavu” notiks nevis Valmierā, bet Staicelē (56 kilometru attālumā no Valmieras, bet no Jelgavas vien nieka 176 kilometri, braucot maršrutā Jelgava-Rīga-Sigulda-Limbaži-Aloja-Staicele).

Spēles sākums plkst. 16:00, tāpēc līdzjutējiem ceļā jārēķinās ar 2,5 stundu garo braucienu (ja var ticēt Google Maps) un jāizbrauc ap vieniem dienā, ja plāns doties tikai baudīt futbolu vai jau no rīta, ja esat iecerējuši pastaigāt pa Arta Lazdiņa un Mārča Oša dzimto pilsētu Limbažiem (skaists ezers ar ērtu pludmali, iespaidīgs skatu tornis, omulīga vecpilsēta ar šaurām un līkumotām ieliņām, kā arī pasaulslavenā kafejnīca “Baltais nams”, kuras dēļ vien ir vērts apmeklēt vairāku Virslīgas futbolistu dzimteni un kur, pasakot “es pazīstu Arti Lazdiņu”, noteikti saņemsiet ja ne atlaidi, tad apbrīnas un cieņas pilnu attieksmi).

Sestdienas spēlē futbola kluba “Jelgava” meistarkomanda noteikti nedrīkst palikt bez punktiem, jo FK “Metta/LU” buldozers ir bīstami pietuvojies un noteikti centīsies apsteigt mūs cīņā par 6. vietu čempionātā un izvairīšanos no pārspēlēm ar 1. līgas 2. vietas ieguvējiem. Jelgavas ceļarullis, izmantojot izlašu pauzi, ir piedzīvojis ļoti daudz tehniskos un cita veida uzlabojumus un ir gatavs veiksmīgi noslēgt čempionāta trešo apli un pilnā ātrumā “paārdīties” noslēdzošajā.

Sestdien tiekamies Staicelē! Par Jelgavu! Par uzvaru!