Vasaru sāksim apakšā

Futbola kluba “Jelgava” galvenai komandai tā arī neizdevās tikt pie uzvaras maijā. Mēneša pēdējā dienā jelgavnieki ar 1:2 zaudēja “Mettai”. Vienīgos vārtus Mariana Pahara vadītās komandas labā guva Dāvis Indrāns.

FK “Metta” – FK “Jelgava” 2:1 (1:0)
Vārti: Džamalutdinovs 9′ 68′, Indrāns 85′
Brīdinājumi: Šibass, Krollis, Birka, Ozoliņš, Ševeļovs, Ošs – Lazdiņš, Šarifi
Jelgava: Māliņš – Litvinskis, Fernandess ??, Minkevičs, Šarifi ?? – Lazdiņš – Bidzinašvili ?? (Čamkins 77′), Eisdens ?? (Indrāns 66′), Biļjans ??, Hvoiņickis – A. Emsis (Salmiņš 87′)

Marians Pahars: “Godīgi sakot, nav daudz ko teikt. It kā spēlējām labi un bija viss, lai uzvarētu spēli, taču futbolā spēli izšķir daudz faktori – kļūdas, citi cilvēki. Šodien mums nepaveicās, un pārliecības līmenis mums ir vājš. Tāpēc arī bija tā, ka “Metta” no tikai pāris iespējām iesita divus vārtus. Tas liecina par mūsu vājo pārliecību. Ir tik daudz problēmu ar sastāvu, ar traumām… Nevaram arī iesist [tikai mača galotnē “Jelgava” pārtrauca 400 minūšu garo sauso sēriju uzbrukumā – aut.]. Ir grūti, bet jāstrādā.”

Nākamā spēle FK “Jelgava” jau pēc izlašu pārtraukuma – 15. jūnijā jelgavnieki Zemgales Olimpiskā centra stadionā uzņems FK “Valmiera Glass”/ViA.