Vēl viens neizšķirts

Virslīgas 30. kārtas mačā “Jelgava” savā laukumā spēlēja 1:1 neizšķirti ar vicelīderi RFS. Vārtus jelgavnieku labā guva ukrainis Maksims Marusičs.

FK “Jelgava” – FK RFS 1:1 (1:0)
Vārti: Marusičs 44′ – Lemajičs 47′
Brīdinājumi: Krušatins, Marusičs, Rode, Minkevičs – Siņeļņikovs
Jelgava: Kurakins – Mikicejs ??, Minkevičs, Rode, Litvinskis – Fernandess ??, Biļjans ?? – Hvoiņickis (Krušatins 58′), Cincadze ?? (Kozlovs 63′), Marusičs ?? – Ivanovs (Votinovs ?? 75′)

Oļegs Kubarevs: “Rezultāts, manuprāt, likumsakarīgs. Tikāmies ar vienu no visspēlējošākajām komandām, tāpēc saprotams, ka mums bija jāieslēdz kaujinieciskums, bija jāuzvar divcīņas, bija jāizmanto jebkura iespēja ātrajiem uzbrukumiem. Kaut kas no tā izdevās, taču sevišķi man patika, ka spēles beigās mēģinājām nospiest pretinieku – ielaistie vārti mūs nesalauza, un puiši vēlējās uzvarēt, vēlējās uzbrukt. Iesist neizdevās, taču mani iepriecināja šī parādītā vēlme.”

Jau trešdien Latvijas kausa izcīņas pusfinālā jelgavnieki dosies uz Liepāju, kur tiksies ar 2. līgas vienību “Karostu”. Savukārt nākamo spēli Virslīgā “Jelgava” arī aizvadīs Liepājā. 29. septembrī “Daugavas” stadionā tiksies komandas, kas šosezon sakrājušas pa 29 punktiem.