Vladislavs Kozlovs atgriežas Jelgavā!

Futbola klubs “Jelgava” turpina gatavošanos 2018. gada futbola sezonai, cītīgi strādājot treniņos un meklējot sastāva pastiprinājumu.

7. februāra galvenā ziņa Latvijas futbolā ir Vladislava Kozlova atgriešanās aļņu rindās. Iepriekš varējāt lasīt, ka Vladislavs pēc divu SynotTip Virslīgas titulu izcīnīšanas ir pametis Jūrmalas “Spartaku” un sācis gatavoties jaunajai sezonai ar jelgavniekiem. Šodien tika nokārtotas pēdējās formalitātes, rēzeknietim parakstot līgumu uz vienu sezonu.

Karjeru Kozlovs sāka dzimtajā Rēzeknē, 2006. gadā “Dižvanagu” sastāvā debitējot Virslīga. Jāmin, ka tajā sezonā “Dižvanagus” pārstāvēja arī ilggadējs “Jelgavas” futbola kluba kapteinis Gints Freimanis. Vēlāk, apvienojot futbolu ar studijām Latvijas Universitātē, Vladislavs trīs sezonas nospēlēja 1. līgas vienībā FS “Metta/LU”, bet 2010. gadā devās palīgā mūsu meistarkomandai debijas sezonā Virslīgā. “Jelgavas” kluba rindās Vladislavs ir guvis 49 vārtus, divreiz triumfējis Latvijas kausa izcīņā, kā arī sekmējis vēsturisko panākumu – 3. vietas iegūšanu 2014. gada sezonā.

Rīt “Skonto” hallē pret ārzemniekiem bagāto “Jūrnieku”!

Tieši mēnesi esam aktīvi strādājuši treniņos un ar katru dienu sajutāmies arvien gatavāki gaidāmajai sezonai. Ceram, ka drīzumā izdosies iepazīstināt “Jelgavas” līdzjutējus ar 2018. gada sezonas spēļu kalendāru [līgas TV translāciju pārraidītāja maiņas dēļ kalendāra apstiprināšanas process nedaudz aizkavējies].

8. februārī jelgavniekiem gaidāma trešā pārbaudes spēle šoziem. Pretiniekos Latvijas 2. līgas vienība “Jūrnieks”, kur pašlaik atrodas virkne ārzemju futbolistu, kuri cenšas apliecināt sevi Baltijā. 3. februārī “Jūrnieks” ar 0:2 piekāpās “Mettai”, bet pēc nedēļas plāno aizvadīt pārbaudes spēli ar Virslīgas jaunpienācēju Valmieru.

“Jelgavas” komandas sastāvā ceturtdien varēs manīt daudzus pārbaudē esošos futbolistus. Plānots, ka mačā piedalīsies divi Sanktpēterburgas apgabala komandas “Tosno” jaunatnes sistēmas aizsargi, kā arī Sanktpēterburgas “Zenit” akadēmijā izaugušais uzbrūkošais pussargs. Tāpat pārbaudīsim divus horvātu futbolistus, kā arī atkal dosim iespēju tuvākajiem rezervistiem.

Komandas sporta direktors Sergejs Golubevs atzīst, ka svarīgākā pozīcija, ko nepieciešams pastiprināt, ir aizsardzības centrs. Vēl jāatzīmē, ka ar komandu šobrīd trenējas pašmāju futbolisti Edgars Jermolajevs un vārtsargs Mārcis Melecis. Abi vēl nesen ir bijuši “Jelgavas” komandā, bet tagad viņiem ir dota vēl viena iespēja sevi apliecināt.

Svarīgs paziņojums līdzjutējiem! Nelielas izmaiņas piedzīvojis meistarkomandas pārbaudes spēļu kalendārs. Par 8. februāra spēli pret “Jūrnieku” jau minējām, bet jau sestdien komandu sagaida mačs Klaipēdā, kur plkst. 14:00 tiksimies ar Lietuvas čempionāta jaunpienācēju “Palangu”. Nākamnedēļ aizvadīsim maču Olainē, kur eksaminēsim Ante Bakmaza pārstāvēto Kauņas “Žalgiri”. Ante, starp citu, šonedēļ paguvis paviesoties Jelgavā un novērtēt kluba jauno treniņbāzi.