ZOCā 111 futbolistes

Zemgales olimpiskajā centrā (Jelgavā) 18.septembrī ar meiteņu futbola festivālu “Live Your Goals” noslēdzās Futbola nedēļa. Pasākumā piedalījās 111 futbolu spēlētgribošas meitenes.

“Live Your Goals” ir FIFA īstenota futbola attīstības programma, kas jau trešo gadu ar LFF centieniem veiksmīgi uzņem savus apgriezienus arī Latvijā. Programmas galvenais mērķis ir ļaut katrai meitenei iesaistīties futbolā, pamēģināt un izjust šo skaisto sporta veidu, kā arī tā emocionālo pusi. Šogad “Live Your Goals” meiteņu futbola festivāls tiek organizēts visa gada garumā kā vairāku pasākumu sērija, lai paplašinātu festivāla ģeogrāfiju un īpaši izceltu jauno meiteņu pievienošanos futbola treniņiem mūsu valsts reģionos.

Par aktivitātēm un jautru gaisotni meiteņu futbola festivālā rūpējas jaunatnes futbola akadēmijas “Jelgava” treneri, kas bija izveidojuši īpašas uzdevumu stacijas. Visas meitenes saņēma diplomus un medaļas par piedalīšanos festivāla, kā arī īpašos “Live Your Goals” krekliņus. Aktīvākās komandas un skolas, kas laicīgi pieteicās dalībai pasākumā, dāvinājumā saņēma futbola bumbas, kas palīdzēs kvalitatīvāk vadīt futbola nodarbības.