1. septembris = Futbola diena!

Zinību diena futbola kluba “Jelgava” sporta bāzē pārtaps futbola dienā! Aicinām jelgavniekus piedalīties radošās futbola aktivitātēs!

Sekojot savām tradīcijām, futbola klubs “Jelgava” septembrī rīkos futbola svētkus pilsētas futbola draugiem. Iepriekš Jelgavas futbola diena bija daļa no vērienīgās Latvijas Futbola federācijas rīkotās futbola nedēļas, kad septembra vidū katrā valsts nostūrī spārdīja bumbu un piedalījās citās ar futbolu saistītās aktivitātēs. Pēc Vislatvijas futbola dienas izbeigšanas “Jelgava” [un jāatzīst, ka arī vairākas citas organizācijas] saglabājusi tradīciju katru septembri rīkot neoficiālus un radošus futbola startus.

Otro gadu pēc kārtas Jelgavas futbola svētkus uzņems pērn atklātā FK “Jelgava” sporta bāze. Atcerēsimies, ka pagājušajā gadā Jelgavā bija dubultsvētki – bāzes atklāšana un futbola sacīkstes. Gada laikā bāze piedzīvojusi vairākas kosmētiskas izmaiņas – kluba ofiss turpat blakus Rūpniecības ielā, jaunās tribīnes pie mākslīgā seguma laukuma un krāšņs zīmējums bāzes telpās. Tāpēc nav šaubu, ka 2019. gada 1. septembrī mums būs vēl lielāks prieks uzņemt jaunos/potenciālos kluba audzēkņus un jebkuru citu jelgavnieku.

Jelgavas futbola dienas programma:
15:00 – 15:30 Reģistrācija
15:30 – 15:45 Svētku uzrunas
15:45 – 17:15 Draudzības spēles [komandu saliedēšanās atrakcijas pa “darba uzdevumu stacijām” – 14 komandas un 7 “stacijas”]
17:15 – 17:30 Kluba pirmklasnieku sveikšana
17:30 – 18:00 Leģendārā spēle “100 vs 11”

Tiekamies 1. septembrī!