Atgriešanās, debijas un sagrāve

Latvijas futbola Virslīgas 26. kārtas mačā FK “Jelgava” piedzīvoja vienu no graujošākajiem zaudējumiem kluba vēsturē, ar 0:7 piekāpjoties Jūrmalas “Spartakam”. Septiņi futbolisti pirmo reizi izgāja FK “Jelgava” kreklā Virslīgas spēlē.

FK “Spartaks” Jūrmala – FK “Jelgava” 7:0 (2:0)
Vārti: Šipošs 23′, Asamoā 42′, Belakovičs 58′ 74′, Abdulahi 69′, Nvaorisa 80′, Smits 89′
Brīdinājumi: Trukšāns, Pauniņš, Grīnbergs
Jelgava: Andrejevs – Pivarovičs (Rudakovs 81′), I. Minkevičs, Trukšāns, R. Minkevičs (Pauniņš 63′), Grinbergs, Jirgensons (Pantelejevs 81′), Grīnbergs, Korzāns, Štrauss, Samoilovs (Cauņa 88′)

Valērijs Redjko: “Diemžēl spēle sanāca tāda, kāda tā sanāca. Protams, nekad negribās zaudēt ar šādu rezultātu. Mums lika spēlēt, jo ir jāpabeidz sezona. Mans viedoklis, ka tas nav īsti pareizi. Pēkšņi vajadzēja meklēt iespējas, futbolistus, lai aizvadītu maču. Tas, kas tagad notiek, neizdaiļo Virslīgu. Pašā spēlē pirmajā puslaikā centāmies izrādīt pretestību. Uz otro puslaiku vairs nebiju spēku. Pie 0:2 pārtraukumā bija grūti sameklēt motivāciju. Pozitīvais, ka dažiem futbolistiem bija iespēja sajust Virslīgas līmeni.”

Savu pēdējo spēli Virslīgā jelgavnieki aizvadīs 29. novembrī Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā pret FK “Liepāja”.