Čempionātā 7. vieta

Noslēdzoties 2020. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonai, FK “Jelgava” galvenā komanda ierindojās 7. vietā 10 komandu konkurencē.

FK “Jelgava” – FK “Liepāja” 0:7 (0:3)
Vārti: Jurkovskis 19′, Dodo 29′ 36′ 51′ 56′, Karašausks 60′, Tīdenbergs 86′
Brīdinājumi: Korzāns, Minkevičs, Pauniņš – Zelmanis, Ukpa
Jelgava: Grigorjevs – Minkevičs, Štrauss, Grinbergs (Hščanovičs 63′), Kruglaužs, Šteinburgs – Grīnbergs, Pivarovičs (Trukšāns 63′), Plonis (Jirgensons 79′), Saveļjevs (Pauniņš 79′) – Korzāns

Dāvis Caune: “Paldies tiem spēlētājiem, kuri nav trenējušies mēnešiem, bet pēdējās divās spēlēs izrāvās no savām darīšanām un devās laukumā. Paldies arī tiem, kuri tika ārā no karantīnas. Man ir ļoti žēl, ka mums visiem jāredz Jelgavas klubu šādā situācijā. Šeit nav stāsts par pēdējām divām spēlēt, bet par visu sezonu kopumā. Pirms pāris gadiem Jelgavas futbols bija pašā augšā un esmu drošs, ka tas nākotnē tur vēlreiz atgriezīsies. Žēl, ka spēlētājiem un līdzjutējiem jāpiedzīvo šādas spēles. Visbeidzot, pateikšu milzīgu paldies par federācijas lēmumu pabeigt čempionātu un noskaidrot vietu sadalījumu sportiskos un godīgos apstākļos. Tas priecē. Skatījos pēdējās divas kārtas un varu atzīmēt, ka sen nav redzēti tik sportiski un godīgi apstākļi!”

Otro gadu pēc kārtas aļņi paliek 7. vietā un saglabā vietu Virslīgā arī uz nākamo sezonu. Šobrīd futbolisti dodas nenoteikta termiņa atvaļinājumā.