Futbols satiek mākslu

18. maijā “Muzeju naktī” futbola klubs “Jelgava” aicināja jelgavniekus un pilsētas viesus ciemos.

Sestdienas vakarā, kad visā Eiropā risinājās tradicionāli “Muzeju nakts” pasākumi, FK “Jelgava” nepalika malā, uzrīkojot omulīgus futbola svētkus kluba bāzē. Pasākuma dalībnieki [pie mums paviesojās vairāk nekā 60 interesenti] piedalījās atraktīvās futbola stafetēs, kā arī vērtēja triju pilsētas skolu audzēkņu futbolam veltītus zīmējumus.

Zīmējumu konkursā piedalījās 39 darbi no Jelgavas Mākslas skolas, Zaļenieku komerciāla un amatniecības vidusskolas un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas. “Muzeju nakts” pasākuma dalībniekiem, kā arī vēlāk kluba personālam, audzēkņiem uz 21. maija Virslīgas spēles apmeklētājiem bija iespēja balsot par konkursa labāko darbu [zīmējumi bija izlikti stadiona VIP terasē].

Puse no balsotājiem par labāko izvēlējās Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas audzēknes Lauras Vaseles darbu. Ideja par savu darbu Laurai ienāca prātā angļu valodas stundā, kad runāja skolotāja par kosmosu. Jūnijā konkursa uzvarētāja kopā ar palīgiem reproducēs savu zīmējumu uz kādas no FK “Jelgava” bāzes sienām. Interesanti, ka Laurai šī nebūs pirmā apgleznotā siena. Tagad skolniece apglezno draugu dārza mājiņu.

Futbola klubs “Jelgava” izsaka pateicību visiem zīmējumu konkursa dalībniekiem un skolotājiem, kuri palīdzēja un iedvesmoja savu audzēkņu radošās izpausmes. Visi saņemtie zīmējumi arī turpmāk rotās Jelgavas kluba mājīgās telpas. Tāpat pasakāmies “Muzeja nakts” pasākuma apmeklētājiem par atsaucību un jau tagad ar pilnu pārliecību varam paziņot, ka arī nākamgad FK “Jelgava” uzņems ciemiņus kādā no siltajiem maija vakariem.